fbpx

O NAS

O wakacyjnym imprezowaniu wiemy wszystko, czyli za ile się bawić, gdzie się bawić i przede wszystkim jak się bawić. A zwłaszcza jak bawić się w luksusowej atmosferze.

Jesteśmy firmą zajmującą się organizowaniem imprez na życzenie klienta. Działamy kompleksowo: od wynajmu niestandardowych powierzchni po dopięcie wszystkiego na „ostatni guzik”. Gwarantujemy niezapomnianą przygodę.

Holiday Szczecin to firma specjalizująca się w organizacji aktywnego wypoczynku głównie ale i nie tylko okresie letnim. Poszerzamy horyzonty swojej działalności, aby stworzyć nasza ofertę jak najbardziej atrakcyjną. Dzięki kreatywności, a także doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta.

Holiday-Boat Szczecin, czyli organizacja imprez na wodzie

Oferta obejmuje organizację imprez firmowych, szkoleń, wieczorów kawalerskich i panieńskich oraz wesel. Dzięki doskonale wyposażonym jachtom każda impreza tego typu będzie atrakcyjnie spędzonym czasem w luksusowej atmosferze. Dodatkowo może w niej wziąć udział większa liczba osób. W zależności od indywidulanych potrzeb impreza na jachcie może być zorganizowana w różnym stylu.

O standardzie naszych usług oraz imprez świadczy wciąż rosnąca liczba stałych klientów, dla których wciąż odkrywamy nowe pomysły oraz atrakcje.