fbpx

O NAS

O wakacyjnym imprezowaniu wiemy wszystko, czyli za ile się bawić, gdzie się bawić i przede wszystkim jak się bawić. A zwłaszcza jak bawić się w luksusowej atmosferze.

Jesteśmy firmą zajmującą się organizowaniem imprez na życzenie klienta. Działamy kompleksowo: od wynajmu niestandardowych powierzchni po dopięcie wszystkiego na „ostatni guzik”. Gwarantujemy niezapomnianą przygodę.

Holiday Szczecin to firma specjalizująca się w organizacji aktywnego wypoczynku głównie ale i nie tylko okresie letnim. Poszerzamy horyzonty swojej działalności, aby stworzyć nasza ofertę jak najbardziej atrakcyjną. Dzięki kreatywności, a także doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta.

W skład naszej oferty wchodzi wynajem jachtu, wynajem limuzyny w Szczecinie i organizowane imprezy na jachcie.

Holiday-Charter Szczecin, czyli rejs jachtem

Oferta obejmuje wynajem jachtu na prywatny rejs – rodzinny czy ze znajomymi. Nasza flota składa się z luksusowych i w pełni wyposażonych jednostek morskich. Jako jedni z nielicznych organizujemy indywidualne rejsy. Osoby rozpoczynające swoją morską przygodę zawsze żeglują z naszym doświadczonym i profesjonalnie przygotowanym sternikiem. Wynajem jachtu w Szczecinie z Holiday Szczecin to gwarancja rzetelnych usług i ekskluzywnych pokładów, by każda chwila była wyjątkowa.

Holiday-Boat Szczecin, czyli organizacja imprez na wodzie

Oferta obejmuje organizację imprez firmowych, szkoleń, wieczorów kawalerskich i panieńskich oraz wesel. Dzięki doskonale wyposażonym jachtom każda impreza tego typu będzie atrakcyjnie spędzonym czasem w luksusowej atmosferze. Dodatkowo może w niej wziąć udział większa liczba osób. W zależności od indywidulanych potrzeb impreza na jachcie może być zorganizowana w różnym stylu.

Holiday-Limo Szczecin, czyli wynajem limuzyny w Szczecinie

W skład oferty wchodzi wynajem luksusowej limuzyny na różnorodne okazje. Nasza limuzyna posiada ekskluzywny desing oraz profesjonalne nagłośnienie. Umożliwiamy wynajem flagowej limuzyny marki HUMMER, która nada rangi oraz luksusu każdej, niepowtarzalnej chwili. Prawie 10 metrów długości, biały kolor i wnętrze pełne przepychu zaprojektowane specjalnie na wyjątkowe okoliczności sprawią, że nikt obok pojazdu nie przejdzie obojętnie.

O standardzie naszych usług oraz imprez świadczy wciąż rosnąca liczba stałych klientów, dla których wciąż odkrywamy nowe pomysły oraz atrakcje.